500 000 000 zbiker@t.pl

Zbliżają się urodziny osoby, która ceni sobie dwa kółka i swobodę, którą czuje pędząc na rowerze? Nie wiesz co kupić dla zapalonego rowerzysty? Zastanawiasz się co mogłoby mu się przydać lub wywołać uśmiech na jego twarzy? W dzisiejszym artykule poznasz kilka naszych propozycji.

Rowerowe akcesoria
Mała, poręczna walizeczka lub torba sportowa z zestawem podstawowych akcesoriów rowerowych może ucieszyć miłośników majsterkowania przy swoim sprzęcie. Taki prezent podkreśla, że cenicie pasję solenizanta i to, że jest ona dla niego ważna. Możesz kupić gotowy zestaw akcesoriów rowerowych lub samodzielnie wybrać jego skład kupując poszczególne jego elementy oddzielnie, co pozwala na większą personalizację podarunku.

Rękawiczki dla kolarza(https://fox.sklep.pl/kategoria-produktu/rowerowy/rekawice-akcesoria-rowerowy/)
Fani długich tras i rowerowych wyczynów z pewnością będą zadowoleni z dobrej jakości rękawiczek kolarskich. Taki gadżet stanowi podstawowe wyposażenie profesjonalnego rowerzysty. Rękawiczki rowerowe chronią przed kontuzją dłoni przy upadkach i zwiększają komfort jazdy (zwłaszcza jeśli są wyposażone w żelowe wkładki). Dodatkowo wchłaniają pot, a zimą mają też dodatkową funkcję ochrony przed odmrożeniami.

Koszulka rowerowa lub… związana z rowerem
Jeśli znasz rozmiar, jaki nosi osoba, którą chcesz obdarować, rozważ zakup koszulki rowerowej. Taki prezent będzie bardzo praktyczny – fan roweru z pewnością go wykorzysta i całkiem możliwe, że wyjeżdżając na trasę przypomni sobie dzień, w którym go dostał. Alternatywą dla „zwykłej” koszulki rowerowej może być bawełniana koszulka z obrazkiem lub napisem nawiązującym do rowerowej pasji solenizanta. Tego typu ubranie może być pozytywnie odebrane przez rowerzystę, który potrafi docenić Twoje intencje.

A może rower?
Jeśli Twój budżet na to pozwala, a z wiarygodnego źródła dowiedziałeś/-aś się, że solenizant rozważa zmianę swoich dwóch kółek na nowe lub marzy o dodatkowym sprzęcie, którego będzie używać do innych celów niż „podstawowego” roweru, rozważ odwiedzenie sklepu z rowerami. Zakup roweru wiąże się oczywiście z dość sporym wydatkiem w porównaniu z poprzednimi propozycjami rozważanymi w tym artykule, ale miłośnik rowerów z pewnością doceni taki prezent i o ile masz pewność, że nie będzie miał problemu z przyjęciem droższego podarunku, odwiedź sklepy rowerowe.

Współpraca: sklep fox